23.10.07

Триумф | провал

През изминалия уикенд имаше точно две спортни събития от междугалактическа важност - финалът на Световното първенство по ръгби в събота и последният старт от Формула 1 за този шампионат. Англия излезе като аутсайдер срещу Южна Африка и, уви, за мое съжаление загуби с 6:15.

В неделя само невероятно стечение на обстоятелствата и класиране щеше да позволи на Кими Райконен да изпревари двамата пилоти на Макларън за титлата - задължителна победа на Айсмен при 3. или по-лошо място на Алонсо и 6. или по-назад на Хамилтън. Е, чудото стана и двата трофея - при конструкторите и пилотите най-накрая се завърнаха при Ферари. Контестацията на Макларън, целяща на да направи Хамилтън шампион служебно, пък е просто жалка, най-малкото защото той се размина с отнемане на точки в 3 случая подред, пък и самият Луис застава зад титлата на Кими.

Не мога да си сложа 2 аватара (т. е. мога, но няма да го направя) така че си избирам този, който така или иначе е готов от преди.